نتایج جستجو برای عبارت :

شاید بتوان گفت انگیزه

ما را به غم هزاره بتوان دیدندر ظلمت شب ستاره بتوان دیدن گر رحمت عاشقان به جایی گیردآن آینه را دوباره بتوان دیدن آن سایه که دیده‌ای ز من هیچ نبوداین نور به انتحاره بتوان دیدن آن شعله‌ی جان من تو را آتش زدآخر تو مرا چه کاره بتوان دیدن آهنگ تو را شنیده بودم پنهانآن صورت خوش هماره بتوان دیدن معنای من از چنان توئی پنهان نیستبادا که ورای استعاره بتوان دیدن  حلمی به تو مستی طریقت بخشیدپیمانه به یک اشاره بتوان دیدن
موسیقی: Henry Purcell - The Indian Queen
چون در دنیایی که همه چیز سیاه است باید بی رحم بود تا گلیم خودرا از آب بتوان بیرون کشیدویا یک قربانی ومظلوم نما بود که بتوان به چیزهایی که لازم است برسی مثل تکدی گری و...ودرهردوحالت نتیجه آزار اذیت خواهد بود :درحالت اول وقتی بی رحمی راپیش میگیری به دیگران آسیب میزنی و درحالت دوم نقش یک قربانی را درپیش میگیری و به خود آسیب میزنی وعزت نفست را ازدست میدهی...
اعداد حقیقی کامل ترین مجموعه از اعداد است که در دوره متوسطه با آن آشنا می شوید. اعداد حقیقی شامل اعداد گویا و اعداد گنگ می شود. 
هر عدد یا عبارتی که بتوان آن را به صورت کسری نوشت که صورت و مخرج آن عددی صحیح باشد و مخرج کسر صفر نشود یک عدد گویا را مشخص می کند.
دقت کنید که در اینجا گفتیم هر عدد یا عبارتی که بتوان آن را به فرم مشخصی نوشت. این یعنی گاهی به ظاهر عدد یا عبارت داده شده گویا نیست. اما با کمی تغییر به گویا بودن آن می رسیم.
ادامه مطلب
کلمات اکسیر عجیبی هستند. حروف و ضرب و وزن آن ها. انگار که از عالمی ماوراء این دنیا می آیند. جایی دیدم که ابن عربی هم نظری چنین دارد و رساله ای نوشته است در خصوص مکنونات حروف. که از عالمی مافوق ادراکات بشر می جوشند. القصّه،‌ این روزها شده است از خواب که بر می خیزم ناخودآگاه بیت شعری بر زبان دارم. در ضمیر ناخودآگاه. مثلا دیروز بی هیچ مناسبتی ظاهرا، برای نماز صبح که برخواستم این بیت بسیار زیبای حافظ بر زبانم بود که "فغان که آن مهِ نامهربانِ مهرگسل/
تعریف بازاریابی دیجیتال

سایت HubSpot که از سایت‌های معتبر در حوزه بازاریابی دیجیتال و استراتژی محتوا محسوب می‌شود در تعریف بازاریابی دیجیتال به این نکته اشاره کرده است که این عبارت، یک چتر مفهومی محسوب می‌شود.
به عبارت دیگر، به جای اینکه بتوان تعریف مستقیمی برای آن ارائه کرد، بهتر است همه‌ی آن تکنیک‌ها و ابزارهایی را بشناسیم که زیر عنوان دیجیتال مارکتینگ قرار می‌گیرند.
اگر چه تعریف واحدی از بازاریابی دیجیتال در دست نیست، اما به نظر می
برای پارتیشن کردن یک جدول به این صورت که پارتیشن بندی اصلی آن به صورت ماهانه و subpartition آن به صورت روزانه باشد، باید یک Virtual Column به جدول اضافه شود تا بتوان subpartition بر اساس روز را بر اساس آن انجام داد.

CREATE TABLE TAB_PART_COMPOSITE_INTERVAL(  ID NUMBER(19,0),   TDATE TIMESTAMP (6) DEFAULT SYSTIMESTAMP,   TDAY NUMBER(2,0) GENERATED ALWAYS AS (EXTRACT(DAY FROM TDATE)) VIRTUAL)PARTITION BY RANGE (TDATE) INTERVAL (NUMTOYMINTERVAL(1,'MONTH'))   SUBPARTITION BY LIST (TDAY)   SUBPARTITION TEMPLATE(  SUBPARTITION P01 VALUES (1),  SUBPARTITION P02 VALUES (2),  SUBPARTITION P03 VALUES (3),  SUBPARTITION P04 VALUES (4),  SUBPARTITION
شاید بتوان خشایارشا را اولین شاه بت شکن تاریخ دانست! او در بند ٥ یکى از کتیبه هاى تخت جمشید چنین میگوید:
و در میان این کشورها جایى بود که دیوها را پرستش میکردند، پس به خواست اهورامزدا من معابد دیوها را خراب کردم.
فرمان های شاهان هخامنشی
قم/مؤسسه کلامعرض یک مفهوم ماهوی است؛ مانند سفیدی، سیاهی که تشکیک بردار نیست تا بتوان گفت «این شیء سفیدی تر شده است»اما عرضی یک مفهوم غیرماهوی و تشکیک بردار است که از وجود ناعتی شیء گرفته می شود؛ مانند سفید و سیاه که می توان گفت «این شیء سفیدتر شده است»
سیستم های حضور و غیاب معمولا در اداره جات مورد استفاده قرار می گیرند تا با استفاده از آنها بتوان از زمان ورود و خروج افراد در یک سازمان اطلاع پیدا کرد.
سیستم های حضور و غیاب انواع مختلفی دارند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم :
سیستم حضور غیاب می تواند مجموعه ای از آپشن ها را داشته یا تعدادی از این آپشن ها را داشته باشد . این آپشن ها شامل موارد زیر می باشد :
سیستم تشخیص اثر انگشت
سیستم تشخیص چهره
سیستم تشخیص کارت
سیستم دریافت رمز یا شماره پر
غریبی و اسیری چاره داره
غم یار و غم یار و غم یار*

آخ امان از یار وقتی به جای اینکه حوله پوشیده و از حمام دراومده قربون صدقه ش بری؛ میری سردخونه و کشو رو میکشن بیرون میگن بفرمایید؛ این هم یارِ شما. 
سعدی راست میگه که بی عمر زنده ام من؛ آخه واقعا روز فراق را که نهد در شمار عمر!
 چه فراقی هم! فراق یار نه آن میکند که بتوان گفت...مثل قورت دادن خون و اسید...فراق یار تک تک ثانیه هاش مزه زهر میده و من ماههاست زهر میخورم و زنده ام هنوز. 
در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کآنجاسرها بریده بینی بی‌جرم و بی‌جنایت.+شعر فارسی یک خوبی خیلی بزرگ دارد. آن هم آرایه‌هاست. آرایه‌های فراوان و لذیذ.شعر گفتن فارسی، آن هم به سبک آن قدیمی‌ها، واقعا چه هنرمندانه و ظریف و دقیق است. شاید بتوان صدها بیت مثال زد که با خواندن آن‌ها عیمقا بتوان متحیر شد. از حافظ، از سعدی، از عطار، از محتشم کاشانی، از نظامی، از هاتف اصفهانی، از خیلی‌ها که من هنوز فرصت کشفشان را نداشته‌ام. از شاعران زمان حال شاید بتوان
در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کآنجاسرها بریده بینی بی‌جرم و بی‌جنایت.+شعر فارسی یک خوبی خیلی بزرگ دارد. آن هم آرایه‌هاست. آرایه‌های فراوان و لذیذ.شعر گفتن فارسی، آن هم به سبک آن قدیمی‌ها، واقعا چه هنرمندانه و ظریف و دقیق است. شاید بتوان صدها بیت مثال زد که با خواندن آن‌ها عیمقا بتوان متحیر شد. از حافظ، از سعدی، از عطار، از محتشم کاشانی، از نظامی، از هاتف اصفهانی، از خیلی‌ها که من هنوز فرصت کشفشان را نداشته‌ام. از شاعران زمان حال شاید بتوان
آماده کردن اتاق خواب کودک یکی از جذاب ترین کارهایی است که پدر ومادر قبل از تولد آن را انجام می دهد, در تهیه اتاق خواب کودک نکات مهمی را باید در نظر داشت واین  بخاطر رشد و تغییر بسیار سریع کودک است.از این رو در این مقاله بایدها و نیایدها در مورد اتاق خواب نوزاد را بررسی خواهیم کرد.
آماده کردن اتاق خواب کودک یکی از جذاب ترین کارهایی است که پدر ومادر قبل از تولد آن را انجام می دهد, در تهیه اتاق خواب کودک نکات مهمی را باید در نظر داشت واین  بخاطر رشد
معاشرت بر دانایی می افزاید ولی تنهایی مکتب نبوغ است.

جمله بالا نقل قولی است از یک مورخ انگلیسی به نام ادوارد گیبون که جمله ی پیچیده ای به نظر نمی رسد و سعی دارد یک مزیت کمتر شناخته شده تنهایی را بازگو کند. با اینکه جمله ساده به نظر می رسد ولی با یک بار خواندن ساده نمی توان آن را کامل درک کرد. برای اینکه بتوان جمله بهتر درک کرد آن را به دو گزاره کوچکتر تقسیم می کنم.
ادامه مطلب
الکتروموتور کوچکدر بازار لغات و الفاظی مصطلح می شوند که گاه تا مدتها اسامی مانداگاه ایجاد میکنند. یکی از این لغات و نام ها الکتروموتور کوچک است.در کل کل الکتروموتور از آن دسته تجهیزات و ابزار نیست که بتوان آن را با واحد اندازه کوچک، متوسط یا بزرگ نامید.الکتروموتورها بر اساس استاندارد و بطور عام بر اساس قدرت بر حسب توان یا اسب بخار تقسیم بندی و نامیده میشوند.
ادامه مطلب
محمد فاضلی – عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی
✅ ایران عصر «پَسا» شروع شده است. سیاست و حکومت در جامعه ایران امروز بدون توجه به عصر «پَسا» به درستی درک نخواهد شد. حکومت، جناح‌ها و فعالان سیاسی هم بدون توجه به مجموعه «پسا»ها راه به خطا خواهند رفت.
✅ آن‌چه درباره «پسا»ها در این‌جا می‌نویسم، فرضیاتی است که جای بحث دارند، اما تصور نمی‌کنم بدون شناخت و تدقیق آن‌ها بتوان راهی به سوی آینده بهتر گشود. 

ادامه مطلب
بنام خدا
باسلام
معمولا برای ساخت طرح های مختلف،نیاز به یک سری لوازمی می باشد،که بتوان به کمک ان طرح ها را به وجود اورد و ساخت. لوازم مثل چوب،مقوا،کاغذ،فلزات،کارتن،فیبر کاغذی و .. ! هرکدام از این لوازم مورد نیاز برای ساخت طرح ها،برای جایی استفاده میشود! اما گاهی نیاز است،بتوان یک طرحی رو به صورت ریز و دقیق تر درست کرد! طوری که خود لوازم اولیه برای ساخت،سبک نیز باشد! چوب بالسا نسبت به باقی چوب ها بسیار بسیار سبک تر می باشد! طوری که می توان گفت از
بنام خدا
باسلام
معمولا برای ساخت طرح های مختلف،نیاز به یک سری لوازمی می باشد،که بتوان به کمک ان طرح ها را به وجود اورد و ساخت. لوازم مثل چوب،مقوا،کاغذ،فلزات،کارتن،فیبر کاغذی و .. ! هرکدام از این لوازم مورد نیاز برای ساخت طرح ها،برای جایی استفاده میشود! اما گاهی نیاز است،بتوان یک طرحی رو به صورت ریز و دقیق تر درست کرد! طوری که خود لوازم اولیه برای ساخت،سبک نیز باشد! چوب بالسا نسبت به باقی چوب ها بسیار بسیار سبک تر می باشد! طوری که می توان گفت از
هیچ چیز شما را از دویدن باز نمیدارد مگر اینکه چیزی در چشم شما فرو رفته باشد. مژه ها ، یک پرز از ژاکت ،حتی ذره بسیار کوچک از خاک که میتوانند مانند یا تخته سنگ در چشم بنظر برسند و آبشاری از اشک را بهمراه داشته باشند. البته در صورت اشک ریختن بسیار خوش شانس بوده اید چرا که اشک میتواند جسم را از چشم خارج کند.
اگر خارج نشود راه های زیادی وجود دارد که بتوان آن را خارج کرد.اقدامی که باید انجام دهید بسته به این دارد که چه جسمی و در کجای چشم قرار دارد.
ادامه
طلاق، اعتیاد، حاشیه نشینی، بی‌بند و باری و خشونت در جامعه آسیب‌های اجتماعی هستند که در جوامع رو به پیشرفت افزایش چشمگیری یافته است و این‌که چگونه بتوان همراه با رشد چند بعدی، این آسیب‌ها را کنترل کرد و به آن نگاه فوریتی داشت، تدابیر جدی نخبگان و مدیران و کارشناسان خبره را می‌طلبد.
فردی مرکوری می‌خواند:
Carry on...
carry on...
as if nothing really matters
 و من به این فکر می‌کنم که دقیقا چه چیزی است که آنقدر مهم است که هنوز نگذاشته من از این اتفاق گذر کنم؟
و تمام لحظات خوبی را که با او می‌شناختم دوباره به یاد می‌آورم.
و از خودم می‌رسم که من دقیقا چه چیزی را به یاد آورده‌ام؟ آنچه که حقیقتا رخ داده است؟ یا ترکیبی از دریافت‌ها و احساسات خودم را؟
من فکر می‌کنم آنچه که از هر لحظه با ما می‌ماند، به وجود خودمان آغشته است: به آنچه که دریافت کرده‌ا
در هر ورزش مهارت هایی وجود دارد که آنرا زیباتر می کند و اگر بتوان آن مهارت ها را به نحو احسن در بازی پیاده کرد قطعا موفق خواهید بود . مهارت های لازم در ورزش تنیس به سه گروه زیر تقسیم می شود که به شرح هر یک می پردازیم: 
مهارت ضربه ای
مهارت های فیزیکی
مهارت های ذهنی

ادامه مطلب
دانشجویان گرامی که درس سمینار را در نیمسال دوم 97 -98 انتخاب کرده اند
جهت ارائه سمینار در روز دوشنبه تاریخ 31 تیرماه از ساعت 9 تا 11 صبح در ساختمان فارابی حضور داشته باشند. هر دانشجو برای ارائه سمینار فقط 10 دقیقه فرصت دارد و پس از این زمان از ادامه ارائه جلوگیری خواهد شد بنابراین مطالب به شکلی مرتب شود که در 10 دقیقه بتوان همه ان را به شکل منطقی و صحیح توضیح داد.
شاید اگر هیچ وقت هک و هکرها پایشان به دنیای وب باز نمی‌شد، امنیت کامپیوترها و شبکه‌ها اهمیت بالایی پیدا نمی‌کرد.
به گزارش مشرق، بیشتر ارکان دنیا را می‌توان به دو دسته تقسیم کرد؛ «خیر و شر». دنیای اینترنت و وب نیز از این قاعده مستثنا نیست. شاید در دنیای وب سخت باشد که بتوان گروهی را به‌عنوان خیر مطلق معرفی کرد، اما شکی نیست که لقب شروران این دنیا تنها به یک گروه برمی‌گردد، بله«هکرها».
ادامه مطلب
اعداد حقیقی کامل ترین مجموعه از اعداد است که در دوره متوسطه با آن آشنا می شوید. اعداد حقیقی شامل اعداد گویا و اعداد گنگ می شود. 
هر عدد یا عبارتی که بتوان آن را به صورت کسری نوشت که صورت و مخرج آن عددی صحیح باشد و مخرج کسر صفر نشود یک عدد گویا را مشخص می کند.
دقت کنید که در اینجا گفتیم هر عدد یا عبارتی که بتوان آن را به فرم مشخصی نوشت. این یعنی گاهی به ظاهر عدد یا عبارت داده شده گویا نیست. اما با کمی تغییر به گویا بودن آن می رسیم.
کسر تحویل ناپذیر:
در طول چند دهه اخیر و همزمان با گسترش و پیشرفت زبان شناسی رایانشی، در بسیاری از کشورهای پیشرفته، تلاش های زیادی در جهت ترجمه متون به کمک رایانه انجام گرفته است. توسعه ارتباطات از طریق اینترنت نیز که به صورت یک بستر جهانی برای مبادله افکار و اطلاعات درآمده است خود مستلزم توسعه ماشین های ترجمه است تا با سرعت بتوان اطلاعات را از یک زبان به زبان دیگر برگرداند.
ادامه مطلب
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از هنر زندگی : دوست صمیمی فرد مهمی در زندگی همه انسان‌هاست که شکل خاصی از رابطه را ایجاد می‌کند. افراد در سنین مختلف، اشکال مختلفی از رابطه صمیمانه را تجربه می‌کنند. ولی در نهایت همه از نقش دوست صمیمی در زندگی شان بهره می‌برند و تلاش می‌کنند از تکنیک‌ها و مهارت‌هایی آگاه شوند که از طریق آن بتوان دوستی‌های صمیمانه ایجاد کرد. ممکن است در طول یک
ادامه مطلب
اگر از انسان آرزو و خواب گرفته شود، بیچاره‌ترین موجود روی زمین است
 آنچه مردم را دانشمند می‌کند، مکاتبی که می‌خوانند نیست بلکه چیزهایی است که یاد می‌گیرند
انسان کامل کسی است که زندگانی خود را به دست خود بسازد
آرزوهای بشر پایان‌ناپذیر است. هرگاه به آرزویی رسید، آرزوی دیگری دارد
اگر بتوان این پرسش را بیان کرد که آیا ما در حال حاضر در یک عصر به روشنگری رسیده زندگی می‌کنیم؟ پاسخ باید این باشد که خیر، اما یقیناً در یک عصر روشنگری زندگی می‌ک
الکتروموتور کوچکدر بازار لغات و الفاظی مصطلح می شوند که گاه تا مدتها اسامی مانداگاه ایجاد میکنند. یکی از این لغات و نام ها الکتروموتور کوچک است.در کل کل الکتروموتور از آن دسته تجهیزات و ابزار نیست که بتوان آن را با واحد اندازه کوچک، متوسط یا بزرگ نامید.الکتروموتورها بر اساس استاندارد و بطور عام بر اساس قدرت بر حسب توان یا اسب بخار تقسیم بندی و نامیده میشوند.
ادامه مطلب
 رنگ؛ شاید بتوان آن را مهمترین عنصر این جهان دانست، تصور کنید در یک دنیای سیاه و سفید زندگی می‌کردید، آنموقع چه اتفاقی می‌افتاد، مجبور بودید همه چیز را یا سیاه ببینید و یا سفید و بنوعی اصلا هیچ انرژی را دریافت نمی‌کردید و هیچ روحی در زندگی وجود نداشت!
یکی از این رنگ‌هایی که سبب روح بخشی به دنیای اطراف ما شده است رنگ بنفش است که امروز باشگاه خبرنگاران جوان تصمیم دارد تا اطلاعاتی شگفت انگیز از این رنگ را در اختیار شما قرار دهد، پس پیشنهاد می
 رنگ؛ شاید بتوان آن را مهمترین عنصر این جهان دانست، تصور کنید در یک دنیای سیاه و سفید زندگی می‌کردید، آنموقع چه اتفاقی می‌افتاد، مجبور بودید همه چیز را یا سیاه ببینید و یا سفید و بنوعی اصلا هیچ انرژی را دریافت نمی‌کردید و هیچ روحی در زندگی وجود نداشت!
یکی از این رنگ‌هایی که سبب روح بخشی به دنیای اطراف ما شده است رنگ بنفش است که امروز باشگاه خبرنگاران جوان تصمیم دارد تا اطلاعاتی شگفت انگیز از این رنگ را در اختیار شما قرار دهد، پس پیشنهاد می
صندلی سفری تاشو اف آی تی

صندلی مسافرتی تک نفره

قیمت فقط و فقط: 19900 تومان

صندلی مسافرتی در ابعادی بسیار کوچک جمع می‌شود و کمک می‌کند تا بتوان با راحتی بیشتری آن را همراه داشت.
وزن کم این صندلی حمل راحت آن را در پی‌ دارد و کمک می‌کند تا بتوان حتی چند عدد از آن را به‌سادگی در خودرو جای داد.
این صندلی سفری تاشو با استفاده از طرح و رنگی زیبا و وزن و ابعادی بسیار مناسب، انتخابی سنجیده برای افرادی است که دوست دارند در زمان سفر و کمپ، با آرامش‌
بسم الله 
اگر نظریات داروین را در مورد تنازع بقا در طبیعت بتوان رد کرد در مورد ادارات دولتی ایران به جد می توان ثابت کرد !!! 
اگر زنده بود خوشحال می شد که نمونه های واقعی را پیدا کرده !
* در زبان لاتین به معنای انسان، گرگ انسان است .این عبارت اولین بار در نمایشنامه پلوتس بنام آسیناریا آمد و بعدها تامس هابز از آن استفاده کرد.

یکسری حرفا رو نمیشه به هیچکس گفت.. قاعده اینه که کسی باشد که اینقدر ببافی با او، ببافی با او تا آخر سر بلکه شاید مگر بتوان یک گره از این کلاف سردرگم باز شود و چه بسا نشود..‌ یک/ آن فرد مورد نظر باید بداند و بفهمد قصه چیست، دو بتواند و بخواهد کمکی کند، سه تو دلت بیاید که طرف را با کوهی از کلمه بنمایی مگر به اندازه یک سر ناخن از دردلت کم شود... اصلا بعضی از چیزها هم گرچه از جنس حرفند ولی با حرف هم حل نمیشوند؛ حالت اشباع یعنی همین، یعنی آنقدر دریاچ
نگهداری از گوسفندان هم اصول و اقدامات خاصی دارد که باید حتما آنها را رعایت کرد تا بتوان گوسفندان سالم پرورش داد، برای نگهداری گوسفند زنده باید اصول استاندارد نگهداری از آنها را رعایت کنید، اگر در نگهداری دام این استاندارد ها را رعایت نکنید با بروز بیماری های دامی و رشد میکروب ها مواجه خواهید شد.
خرید گوسفند زنده در تهران
می خواهم بنویسم ؛از هر آنچه که به آن بر بخورم و بتوان از آن گفتاز مسیری که انتخاب کرده و پیش رویم دارمشاز خودم ، تصمیم هایماز آن پشتِ سکه ی زندگیفراز ها و نشیب هایش ،که زندگی همین استمجموعِ لحظاتِ تلخ و شیرینکه از تلخ هایش یک درس و تجربه به جا می ماندو از شیرین هایش خاطرهو گاه چه خاطراتِ قشنگی، کهیاداوریشان ذهنمان را قلقلک میدهدلبخندی بر لبمان می نشاند
ادامه مطلب
برای آن که بتوان کمی ، حتی شده کمی زندگی کرد ، باید دو بار متولد شویم !ابتدا تولد جسممان است و سپس تولد روحمان.هر دو تولد مانند کنده‌شدن می‌مانند ؛تولد اول بدن را به این دنیا می‌کشاند و تولد دوم ، روح را به آسمان پرواز می‌دهد ...تولد دوم من زمانی بود که تو را ملاقات کردم ! کریستین بوبن فراتر از بودن.#دلتنگی#دستم_را_رها_نکن#لبیک_یا_حسین#لبیک_یا_اباالفضل#حب_الحسین_یجمعناعشق یعنی به تو رسیدن...یعنی نفس کشیدن، تو خاک سرزمینت...
قدمت این
مقوله بر میگردد به فروشندگی دوره گرد او بعلت بودن شغل خود مجبوربود از تجهیزاتی
استفاده کند که براحتی بتوان محصول خود را حمل و در برابر عوامل جوی و محیطی نیز
محافظت کند ، دیگر خریدار برای تامین برخی از مایحتاجات خود نیاز نبود مسافت زیادی
را طی بلکه فروشنده دوره گرد با مراجعه دوره ای به محل خریدار و اقامت کوتاه مدت
در آن منطقه نیاز اهالی را مرتفع میکرد.
گوگل کلندر Google Calendar از کاربردی ترین لوازمی که همیشه به آن نیاز داریم یک تقویم درست و حسابی است که اتفاقا کمتر بتوان آن را گم کرد و بین لوازم ضروری جا گذاشت.دغدقه‌ی زندگی ماشینی و هزاران اتفاق ریز و درشت ،از قبیل قرارهای ملاقات و مناسبت‌های مختلف ما را برآن می‌دارد تا انرژی زیادی صرف تمرکز برای به یادآوری همه آن‌ها کنیم و دست آخر جایی چیزی فراموش خواهد شد.
ادامه مطلب
با مقاله ای در مورد راههای جلوگیری از فرار زالو در خدمت شما دوستان هستیم همانطور که شما نیز می دانید زالو موجودی است که بسیار پر تحرک بوده و در یک مکان برای زمانی طولانی نمی‌ماند این موضوع باعث آزار و اذیت پرورش دهندگان زالو شده چرا که بایستی محدودیت‌هایی برای نگهداری زالو لحاظ کرد تا بتوان زالو را در شرایط خاص و در ظرف ها و مکانهای مختلف نگهداری کرد.
آموزش پرورش زالو
تعریف بازاریابی دیجیتال
سایت HubSpot که از سایت‌های معتبر در حوزه بازاریابی دیجیتال و استراتژی محتوا محسوب می‌شود در تعریف بازاریابی دیجیتال به این نکته اشاره کرده است که این عبارت، یک چتر مفهومی محسوب می‌شود.
به عبارت دیگر، به جای اینکه بتوان تعریف مستقیمی برای آن ارائه کرد، بهتر است همه‌ی آن تکنیک‌ها و ابزارهایی را بشناسیم که زیر عنوان دیجیتال مارکتینگ قرار می‌گیرند.
اگر چه تعریف واحدی از بازاریابی دیجیتال در دست نیست، اما به نظر
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از نیمروز : دانلود از یوتیوب با کیفیت های مختلفی امکان پذیر است. برای فهمیدن دانلود از یوتیوب با کیفیت عالی ۱۰۸۰ و ۷۲۰ این مطلب را بخوانید.
یوتیوب تلاش می‌کند تا هزینه میزبانی خود را بهینه کند، به همین دلیل است که آن‌ها روش را برای ذخیره تصویر ۱۰۸۰ p، ۷۲۰ صفحه و ۴ k در چند هفته قبل تغییر داده‌اند. ابتدا، آن‌ها نگهداری حامل های MKV را کاهش دادند، لذا اکنون بسیار سخت است که بتوان یک ویدیو در فرمت MKV در رزولوشن ب
چگونه خرما را تازه نگه داریم؟ شاید تابحال بارها برایتان پیش آمده که با این مسئله رو به رو شده اید و نمی دانید که به درستی چگونه می توان خرماهای خریداری شده را طوری نگهداری نمود که تازه بمانند و خواص خود را از دست ندهند؟! به همین سبب مطلب زیر تمامی شیوه ها و روش های موجود برای این عمل را ذکر نموده است.
پیش از نگهداری درست خرما بهتر است بدانید که خرمای تازه و مرغوب را می توانید به راحتی از طریق فروشگاه ما و به صورت خرید آنلاین خرما انجام دهید و ت
پس اکنون موج موج گویه‌های به شک آمیخته ، گویه‌های به شکِ شکست آمیخته‌ی مردم ، گفت و گوی راوی نیروی فزون از باوری که بر گُل‌محمد سردار بسیج شده بود ، بیشترین بخش پیکار را به‌سود حریف می‌رفت تا پیش ببرد . چراکه با برآشوبیدن هیاهوی مردم و دم‌افزون ساختن وهم شکست در گمان ایشان ، نخست مردم را مغلوب خود می‌ساختند و با مرعوب و مغلوب ساختن مردم ، اندیشه و سپس بازوی ایشان را به‌کار می‌گرفتند . که معرفت به معرفت توده‌های مردم در این معنا ، نخستین
اگر اندکی هرچند سطحی و ابتدایی با دنیای کوادکوپترهای مبتدی و برندهای معروف آن آشنا باشید، حتما و حتما نام شرکت سایما را شنیده‌اید. این برند یکی از معروفترین برندهای تولید کوادکوپترهای مبتدی بوده و همیشه با محصولات با کیفیت خود و قیمت مناسب آن‌ها، طرفداران خود را راضی نگه داشته است. سایما به تازگی یکی از متفاوت‌ترین کوادکوپترهای خود را رونمایی کرده است. این پهپاد که syma X14W نام دارد، شباهت زیادی به کوادکوپتر X5UW دارد و شاید بتوان گفت به عنوا
اگر اندکی هرچند سطحی و ابتدایی با دنیای کوادکوپترهای مبتدی و برندهای معروف آن آشنا باشید، حتما و حتما نام شرکت سایما را شنیده‌اید. این برند یکی از معروفترین برندهای تولید کوادکوپترهای مبتدی بوده و همیشه با محصولات با کیفیت خود و قیمت مناسب آن‌ها، طرفداران خود را راضی نگه داشته است. سایما به تازگی یکی از متفاوت‌ترین کوادکوپترهای خود را رونمایی کرده است. این پهپاد که syma X14W نام دارد، شباهت زیادی به کوادکوپتر X5UW دارد و شاید بتوان گفت به عنوا
سلام،
حتما تا به حال از خود پرسیده اید که چگونه می توانم برنامه ی پاتونم را به صورت نرم افزار در بیاورم؟
منظور من از نرم افزار فایلی مستقل است که بدون نیاز به نصب کردن زبان برنامه نویسی یا editor بتوان آن را اجرا کرد.
ادامه مطلب

کرم پودر یکی از لوازم آرایشی بسیار مهم است که شاید بتوان گفت آرایش بدون آن چندان جذابیتی ندارد. زیرسازی آرایش بسیار مهم است، تا حدی که یک زیرسازی حرفه ای شما را جذابتر می‌کند و یک زیرسازی نامناسب، آرایشتان را زشت می‌کند.
ادامه مطلب
می خواهم بنویسم ؛از هر آنچه که به آن بر بخورم و بتوان از آن گفتاز مسیری که انتخاب کرده و پیش رویم دارمشاز خودم ، تصمیم هایماز آن پشتِ سکه ی زندگیفراز ها و نشیب هایش ،که زندگی همین استمجموعِ لحظاتِ تلخ و شیرینکه از تلخ هایش یک درس و تجربه به جا می ماندو از شیرین هایش خاطرهو گاه چه خاطراتِ قشنگی، کهیاداوریشان ذهنمان را قلقلک میدهدلبخندی بر لبمان می نشاند
ادامه مطلب
با گران شدن نرخ ارز و بالا رفتن ارزش تورهای مسافرتی این سوال در ذهن گردشگران ساخت می شود که با این حالت به کدام شهر ها و کشورها می توان هجرت کرد که هزینه‌ی بالایی در‌پی نداشته باشد و بتوان با هزینه ای مطلوب سفری یاد انگیز را تجربه کرد .

ادامه مطلب
طراحی سایت داروخانه به شما کمک می کند تا بتوانید کسب و کار خود را رونق بیشتری ببخشید. البته با توجه به رشد و گسترش هر روزه فناوری شاید بتوان گفت حضور آنلاین دیگر یک مزیت رقابتی به حساب نمی آید، بلکه مرحله ای است که باید برای حفط و بقا کسب و کار خود انجام دهیم. اگر هنوز برای داشتنن طراحی سایت داورخانه تردید دارید با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
برای شستشوی سطح زمین، تجهیزات و قطعات استفاده از دستگاه واترجت صنعتی یک راهکار مناسب و ایده آل به حساب می آید. این دستگاه یک ورودی آب دارد که برای انتقال آب به داخل پمپ در نظر گرفته شده است. پمپ فشار قوی آب ورودی را به فشار های بالا می رساند تا با استفاده از آن بتوان سطح آلوده را بطور موثر و دقیق شستشو داد. آب پر فشار بعد از خروج از پمپ به سمت شلنگ فشار قوی و لنس و نازل می رود. دمای آب خروجی از واترجت ممکن است کم یا زیاد باشد. در واترجت های آب گرم ب
تکنولوژی SiGe - ترجمه فصل 5 VLSI Technology

مفهوم مهندسی بندگپ در نیمه هادی های مرکب نظیر گالیم آرسناید (GaAs) و ایندیم فسفات (InP) بکار گرفته شده است، تا بتوان به دسته ای از افزاره های الکترونیکی نوین دست یافت. یک ترانزیستور مهندسی بندگپ شده از نظر ساختاری به گونه ای تغییر یافته تا بتوان استاندارد های بخصوصی از افزاره را بهبود داد (مانند سرعت). یک طراح ترانزیستور ممکن است که تصمیم به ساخت ترانزیستوری با بیس و کلکتوری از جنس GaAs ولی امیتری از جنس Al
بوی بد دهان در صبح حاصل کاهش بزاق در حین خواب و رشد باکتری ها در دهان است.اغلب افراد دچار بوی بد دهان در صبح هستند. هر چند بعید به نظر می رسد که بتوان صبح با دهانی به خوشبویی گل های بهاری از خواب بیدار شد
چند گام ساده برای رفع بوی بد دهان بعد از خواب
شما باید هر روز صبح بلافاصله بعد از برخواستن از خواب و بعد از هر وعده غذایی مسواک بزنید. مسواکی با برس نرم، خمیردندان حاوی فلوراید و دو دقیقه وقت همه کاری است که باید انجام دهید.

ادامه مطلب
عشق ما به این مرد به کنار، او کسی نیست که بتوان جدی نگرفتش. متفکریست با ایده‌هایی ناب و بی‌همتا و استادیست در تجربه پذیر کردن و بیرون کشیدن احساس هیجان از هر آن چه پیچیده و درک‌ناپذیر شمرده می‌شود. «سعی نکن بفهمیش، احساسش کن!». البته... کریستوفر نولان! تریلر فیلم جدید او آمده‌است، و انگار باید تحلیلش کنم.

ادامه مطلب
کراهت پوشیدن چادر مشکی در روایات سؤال: آن‌گونه که بعضی ادعا کرده‌اند آیا از روایات می‌توان کراهت حجاب تیره، مثل چادر مشکی را اثبات نمود؟ پاسخ: اولاً، چگونه ممکن است که رنگ جلباب و چادر قرآنی، همانند رنگ چادرهای رایج فعلی مشکی باشد (طبق ادله)، ولی بتوان در روایات معصومین (علیهم‌السلام) حدیث معتبری مخالف قرآن، […]
نوشته آیا پوشیدن چادر مشکی مکروه است؟ اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
سندبلاست برای امر خدمات رنگ آمیزی صنعتی یک امر بسیار مهم می باشد زیرا همواره سطوح مختلف داری جرم و کثیفی می باشد و وجود این عوامل در کنار نا همواری کیفیت خدمات رنگ آمیزی صنعتی را بسیار پایین می آورد و نمی توان بهترین کیفیت رتا به ارمغان آورد تاز این رو مهم است که سطح قبل از عملیات رمگ ئپای با سند بلاست از هرگونه جرم و کثیفی پاک گردد .
بهترین شکل عملیات ساب پاشی استفاده از سندبلاست خشک می باشد تا بتوان کیفیت را بالابرد .
دانلود قسمت 10 سریال دل
دل ادامه ای بر سریال عاشقانه است و شاید بتوان به نوعی آن را عاشقانه 2 نامید. داستان این مجموعه خانوادگی و عاشقانه است و کار بسیار سنگینی است. چون با فرمت جدیدی در این ژانر ساخته شده است. منوچهر هادی کارگردان سریال «عاشقانه‌» از ساخت سریالی جدید به نام «دل» خبر داد و در اینستاگرامش نوشت: «به زودی اخبار جدید از سریال نمایش خانگی با عنوان «دل» از طریق تهیه کننده محترم پروژه جناب «ایرج محمدی» که هم‌اکنون در سریال تلویزیون
دانلود قسمت 8 سریال دل
دل ادامه ای بر سریال عاشقانه است و شاید بتوان به نوعی آن را عاشقانه 2 نامید. داستان این مجموعه خانوادگی و عاشقانه است و کار بسیار سنگینی است. چون با فرمت جدیدی در این ژانر ساخته شده است. منوچهر هادی کارگردان سریال «عاشقانه‌» از ساخت سریالی جدید به نام «دل» خبر داد و در اینستاگرامش نوشت: «به زودی اخبار جدید از سریال نمایش خانگی با عنوان «دل» از طریق تهیه کننده محترم پروژه جناب «ایرج محمدی» که هم‌اکنون در سریال تلویزیون
دانلود قسمت 9 سریال دل
برای تامین و افزایش امنیت هاست می بایست یک ساختار دو طرفه از سمت کاربر و شرکت هاستینگ برقرار باشد. به این معنی که امنیت هاست تابع نحوه استفاده از هاست توسط کاربر و شرکت هاستینگ است. برای اینکه بتوان بهترین شرایط را برقرار کرد می بایست به مجموعه فاکتورهای دخیل در این موضوع توجه داشت و آنها را فرا گرفت. در این مطلب مجموعه عواملی که در افزایش امنیت هاست نقش داشته و موجب تامین امنیت آن می شود اشاره خواهیم کرد.
ادامه مطلب

اقتصاد یکی از مباحث مهم و سرنوشت ساز در تمام کشور ها ست. اقتصاد ایران مدت هاست که با چالش ها دست و پنجه نرم میکند.
  آیا راهی هست که بتوان با بهتر شدن اقتصاد تولید توسعه یابد؟ در جواب این سوال باید گفت پارامتر های هست که با رشد آنها میتوان نتیجه گرفت که آیا اقتصاد رشد کرده یا خیر که این پارامتر ها اعم از سرمایه‌ گذاری، تولید، اشتغال، افزایش رفاه اجتماعی و... اما سوال اینجاست چگونه میتوان به رشد اقتصادی رسید؟ 
ادامه مطلب
shirazart.blog.ir 
جلای ضد آب و به شدت سختی که در شرق دور ابداع شد .نوعی از آن از صمغ یک درخت (Rhusvernicifera)ساخته می شود که در صورت تماس با هوا سفت می گردد .برای کاربرد این صمغ به عنوان لاک الکل تنها کافی است که آن را صاف کرده و حرارت داده تا حجم مایع کاهش یابد .می توان آن را به صورت چند لایه به کار برد، در لایه ها آنقدر محکم هستند که بتوان به آن برجستگی داد.( لاک الکل کروماندل به همین روش ساخته می شود ). نوع دیگر آن ( شلاک) از تقطیر ترشحات مگس شیر ( Cacus lacca) ، به روش
یکی از اجناسی که فروش نسبتا بالایی دارد و تقریبا بطور کامل در ایران تولید می شود، جوراب است. چند وقتی بود که در این حوزه جستجو می کردم. به مسائل عجیب و غریبی برخوردم. شاید این مثال من را بتوان به خیلی جاهی دیگه هم تسری داد. 

1- تقریبا تمام جوراب ها در ایران بافته می شوند. ولی مارکهای متنوع ترکیه ای و چینی و هندی و ... را بر روی آنها می زنند. 
2- قیمت جوراب بستگی به تمیزی بافته شدن، وزن جوراب که همان وزن نخ به کار رفته است، و نقش و طرح و رنگبندی آن دار
سالهای نه چندان دور که علم وتکنولوژی تا این حد رشد نکرده بود، کسی تصور این را نمی کرد که روزی بتوان تنها از طریق یک گوشی تلفن همراه غیر از مکالمه کارهای خارق العاده دیگری انجام داد. اما امروز این رویا محقق شده و ما مجبوریم بسیاری از کارهایمان را در بستر و محیط اینترنت انجام دهیم. من سال 76 در خدمت سربازی بودم. در آن زمان تلفن همراه تازه وارد بازار ایران شده بود. همیشه متحیر بودم که چطور ممکن است بتوان با کسی از راه دور بدون ارتباط از طریق سیم مکا

گل ها در بستر تاریک خاک روییده اند
چون تکه هاى چینى شکسته
خدا ما را به دنیا آورده است.

نه زندگى نمى تواند بمیرد
هر انسانى یک باغبان است
هر انسانى یک گورکن است
و ما اینجا آرام و ژرف
گودالى میکنیم براى جسدمان.

اما زندگى بیش از حد سخت و محکم است
که بتوان گورى کند،

هنوز شب بزرگ فرا نرسیده است
و انسانى به خواب رفته است
به گل هاى روى قبر نگاه کن،
نه زندگى نمى تواند بمیرد.
ما هرگز جهان را ترک نمیکنیم،
ما مى شکنیم و تکه تکه میشویم.

مارتینوس نایهو
با ظهور پدیده ارزهای دیجیتال در زمینه اقتصاد، به طبع لوازم کار با این نوع ارزهای رمزنگاری شده نیز به بازار می آید. به تازگی صرافی معتبر بایننس قصد دارد لوازمی را تهیه کند تا بتوان با استفاده از کارت های اعتباری و بانکی به نقل و انتقالات ارزهای دیجیتال پرداخت.
ادامه مطلب
عوارض خودارضایی (masturbation) فوق العاده زیاد میباشد که ما در قسمت های مختلف بیان خواهیم کرد و نمیتوان همه انها را یک جا بیان کرد .
افراد مختلف بیان میکنند که خودارضایی اگر به صورت خیلی کم صورت پذیرد یا اگر کم انجام شود ضرری ندارد .هر چند که انجام خودارضایی حتی به اندازه خیلی کم نیز درست نیست ولی اما مسئله اینجاست که کمتر کسی را میتوانید پیدا کنید که درگیر خودارضایی شود و بتوان ان را کم انجام دهد ، در واقع نه تنها اینگونه نیست بلکه کسی که خودارضایی
یکی دیگر از مولفه های سواد رسانه ای بعد شناختی سواد رسانه می باشد که به طور کلی می توان اینگونه تعریف کرد: افزایش دانش افراد و کسب دانش لازم درباره یک موضوع از چند منبع مختلف.  هدف اصلی سواد رسانه‌ای می تواند این باشد که بر اساس آن بتوان محصول نهایی یک رسانه را از این جنبه شناخت که آیا بین محتوای یک رسانه به مثابه یک محصول نهایی با عدالت اجتماعی رابطه‌ای وجود دارد یا خیر.
ادامه مطلب...
شاید بتوان اولین ایدهٔ مکتوب در مورد وسیلهٔ نقلیه‌ای را که بدون نیروی انسان یا حیوانات قادر به حرکت باشد، در ایلیاد اثر هومر یافت. در قسمتی از رمان، هفاستوس (خدای آتش و فلزکاری) یک سه‌چرخهٔ متحرک می‌سازد و از آن برای جابجایی استفاده می‌کند. ∗ اما در عالم واقع، این وسیله برای اولین بار در سال ۱۶۷۸ توسط پدر فردیناند فربیست مبلغ مسیحی بلژیکی در چین طراحی و ساخته شد که توسط

ادامه مطلب
دانلود قسمت 7 سریال دل
دانلود قسمت 15 سریال دل
دانلود قسمت 6 سریال دل
دانلود قسمت 5 سریال دل
دانلود قسمت 16 سریال دل
دانلود قسمت 17 سریال دل
استانبول یکی از شهر های بسیار دیدنی و زیبا در دنیاست که سالانه توریستان بسیاری به این شهر زیبا سفر میکنند و لذت میبرند. این شهر مملوء از مکان های تفریحی ، تاریخی، گردشگری، فرهنگی و ... است که به تعداد روزهای زیادی نیاز است تا به خوبی بتوان استانبول را دید. یکی از مکان هایی که قصد معرفی داریم، محله و ساحل اورتاکوی است.
که شاید یک روز هم برای وقت گذرانی در این محله کافی نباشد.
ادامه مطلب
دانلود قسمت 15 سریال دل
دانلود قسمت 16 سریال دل
دانلود قسمت 15 سریال دل
دانلود قسمت 16 سریال دل
دانلود قسمت 17 سریال دل
دانلود قسمت 18 سریال دل
دانلود قسمت 17 سریال دل
1. انتخاب مکانی مناسب برای قرار دادن دی وی ار dvr
وقتی قصد سیم کشی برای تعدادی زیادی دوربین مداربسته را دارید، به مکانی احتیاج دارید که تمام کابل‌ها در آنجا جمع شده و به دستگاه DVR متصل شوند. این مکان باید امن باشد و از هر جایی از خانه بتوان به آنجا سیم کشی کرد.
دستگاه دی وی آر شما نباید در محل هایی قرار گیرد که بتوان براحتی به آن دسترسی پیدا کرد. زیرا با سرقت دستگاه دی وی آر (DVR) دیگر شما آرشیو تصاویری ندارید که در صورت بروز مشکل بتوانید به آن دست
1. انتخاب مکانی مناسب برای قرار دادن دی وی ار dvr
وقتی قصد سیم کشی برای تعدادی زیادی دوربین مداربسته را دارید، به مکانی احتیاج دارید که تمام کابل‌ها در آنجا جمع شده و به دستگاه DVR متصل شوند. این مکان باید امن باشد و از هر جایی از خانه بتوان به آنجا سیم کشی کرد.
دستگاه دی وی آر شما نباید در محل هایی قرار گیرد که بتوان براحتی به آن دسترسی پیدا کرد. زیرا با سرقت دستگاه دی وی آر (DVR) دیگر شما آرشیو تصاویری ندارید که در صورت بروز مشکل بتوانید به آن دست
خرید انباراملاک صنعتی در برگیرنده هر نوع زمین یا ساختمانی که مجوز هرگونه فعالیت صنعتی اعم از تولید، خرید انبار جهت دپوی کالا و محصولات مربوطه و یا توزیع را داشته باشد از قبیل کارخانجات، تعمیرگاهها و کارگاههای تولیدی ، میباشد .
انبار نیز ، ساختمان یا محوطه ‌ای تجاری است که با بهره ‌برداری از یک سیستم صحیح طبقه‌ بندی و تنظیم، برای نگهداری یک یا چند نوع کالای بازرگانی، صنعتی، مواد اولیه و یا فرآورده‌ های مختلف، استفاده می‌گردد . علاوه بر آ
مشخصات و قیمت سرویس روتختی دو نفره مادام کوکو مدل 1kntcc0246121
ست سرویس روتختی فوق دارای یک لحاف روتختی طرح دار که قابل پهن کردن روی تخت ، یک ملحفه ی مناسب پوشش سطح تشک و یک جفت روبالشی به صورت کیسه ای که به راحتی بتوان بالش را دورن آن قرار داد می باشد.
سرویس روتختی دو نفره مادام کوکو مدل 1kntcc0246121 یکی از نمونه مدل های برند ترک مادام کوکو با دوخت با کیفیت و جنس عالی و طرح و رنگبندی خاص با قابلیت شستشویی دستی و ماشینی به فکر رضایت مشتری می باشد.
شهر آستارا، واقع در استان گیلان و شهر مرزی ایران و کشور آذربایجان؛ شاید بتوان گفت روزانه کم نیستند ماشین‌های باربری ای که به قصد اسباب کشی یک منزل و اداره یا حمل انواع بار صنعتی، تولیدی و … به سمت شهر آستارا در حرکتند. شرکت باربری سپند بار این مژده را می‌دهد که به […]
نوشته حمل بار و باربری تهران به آستارا اولین بار در سپند بار. پدیدار شد.
حمل بار و باربری تهران به آستارا
منبع : سپند بار
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز جایزه های رویداد تابستانه تیم ایران ترنسپورت به شرح زیر است   ```نفر اول: دی ال سی مپ ایتالیا``````نفر دوم: دی ال سی بار سنگین کشی`````` نفر سوم : اسکین``` دوستانی که دارای دی ال سی های نامبرده باشند، به درخواست شخص دی ال سی معادل هدیه  داده می شود ```تذکر : تا انتهای رویداد ریجن اکانت استیم خود را تغییر ندهید .که در صورت برنده شدن شما دوست عزیز به راحتی بتوان جایزه را به صورت گیفت به شما منتقل کرد ``` با آرزوی رقاب
چگونه ذهن دیگران را بخوانیم؟
مغز در خواندن ذهن دیگران کمکی نمی‌کند، این دل و روح انسان است که به کار می‌آید!
برای آ‌ن‌که بتوان دیگران را به خوبی درک کرد و فهمید، لازم است ابتدا از کنش‌ها و واکنش‌های احساسی و هم‌چنین عملکرد ذهنی خود آگاه باشید. به کمک ادراک حسی، 
شما آ‌‌ن‌چه در ورای کلمات دیگران می‌گذرد را خواهید فهمید.

ادامه مطلب
قیمت زعفران در سال ۹۹ در کدام ماه مشخص می شود؟ نمودار قیمت زعفران در سال ۹۹ چگونه تغییر می کند؟ اکثر خریداران به دنبال این هستند که بدانند قیمت زعفران در سال ۹۹ چقدر است یا اینکه چگونه قیمت هر کیلو زعفران امروز تعیین می شود تا طبق قیمت تعیین شده در سال ۹۹ قیمت های زعفران خودشان را مشخص و به فروش برسانند.
اما عوامل زیادی هست که می تواند قیمت زعفران را تغییر دهد و بعضی از این عوامل به صادرکنندگان، بورس و کشاورزان و واسطه ها بر می گردد و عوامل دی
 از دیواره هرم بالا بروید
سوالی دارم که مطمئنم مانند آب خوردن به آن پاسخ خواهید داد. به نظرتان کارخانه های بسته بندی آب معدنی چرا می توانند محصولات خود را بفروشند؟ خیلی ها با خنده جواب می دهید، زیرا همه انسان ها به نوشیدن آب نیاز دارند. بله، درست است. شبکه های اجتماعی چطور؟ چرا این شبکه ها این قدر در بین مردم محبوب شده اند؟
شاید بتوان گفت دلیل اصلی آن این است که افراد به دوستی و روابط اجتماعی نیاز دارند. در این جامعه که روابط هر روز سرد تر می شو
اینکه روح یا جن یا هر موجود ماوراطبیعه دیگری وجود دارد یا نه یک بحثی نیست که بتوان در یک مقاله چند سطری به ان پرداخت ..زیرا که از زمان اولین انسان ها تا به امروز بیشمار مکاتب فلسفی و یا غیر فلسفی ایجاد شده اند تا وجود روح یا موجودات ماوراطبیعه رو اثبات یا رد کنند !
ادامه مطلب
رزاق از رزق به معنی روزی یا جیره ای که شامل هر مخلوقی در آفرینش است.
به رنگ یاه رازق و یا رزاق بودن الهی بودن یعنی به رنگ تمامی اسماء الهی شدن..
رزاق شدن لازمه اش کسب تمام اسامی و بفعلیت رساندن تمام اسامیست تا بتوان طبق ظرفیت های موجود رزاق شد و رزاق بود.
لازمه اش غنی بودن است از خدا
سرشار بودن است از خدا
و خدایی کردن است با خدا
سرشار از علم او باش  تا با آگاهی ببخشی
سرشار از عدل او باش تا ب عدالت ببخشی
 سرشار از بصیرت باش تا با بصیرت ببخشی
سرشا
چرا انسان مدرن ملزم به رعایت آداب معاشرت است؟ زندگی‌ های امروز سرعت بسیار بالایی دارند. ما اغلب در حال حرکت غذای خود را می‌خوریم، تمام روز لباس راحتی به تن داریم و در لیوان‌ های مقوایی چای یا قهوه می‌نوشیم. 
اما گاهی لازم است از سرعت زندگی کم کنیم. در رستوران‌های شیک و در آرامش غذا میل کنیم و لباس‌ های رسمی بپوشیم. مودب بودن و احترام گذاشتن به دیگران چیزی نیست که بتوان به دست فراموشی سپرد. این امر همچنین برای پایداری روابط اجتماعی نیز ب
انتخاب رشته کنکور  هنر 98 چگونه است؟
همانند گروه زبان های خارجه که در مقاله قبل انتخاب رشته کنکور زبان 98 به آن پرداخته شد، هنر نیز یک رشته شناور است به این معنی که داوطلبان گروه های نظری می توانند در کنار شرکت در زیرگروه اختصاصی خود (ریاضی- تجربی- انسانی و زبان خارجه) در زیرگروه هنر نیز شرکت نمایند و شانس قبولی خود را در آن بسنجند.
"البته داوطلبانی که مایل به شرکت در سایر زیرگروه ها نیستند میتوانند تنها در گروه هنر شرکت کنند"
مهمترین رشته های ان
لوگو چهره و منظر هر برند است، بنابراین طرح آن از اهمیت زیادی برخودار می باشد. اگر یک لوگو به خوبی و درست طراحی شود یک دارای قدرتمند و با ارزش برای نام تجاری یا برند شما خواهد بود. طراحی یک نمایه ی بصری موثر از یک برند به خلاقیت و تلاش بیشتری نسبت به طراحی سایر طراحی های گرافیکی دارد.مثل هر کاری که نیاز به مهارت های خاص خود دارد، طراحی لوگو نیز نیازمند تمرین و تحربه فراوان دارد تا بتوان یک لوگوی موفق خلق نمود. داشتن دانش کافی یکی از گزینه هایی ا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بعد از مدرسه